Niedosyt po niedzielnym remisie.
W niedzielę 0 godzinie 11.00, na swoim boisku, rozegraliśmy mecz ligowy z bardzo solidnym zespołem Uranii II Ruda Śląska, pierwsza drużyna trampkarzy tego klubu posiada zespół występujący w pierwszej lidze trampkarzy C1. Mecz był zacięty, wyrównany, dużo w nim było walki i sporo sytuacji strzeleckich. Pierwszą bramkę zdobywa Unia, Waziński wykłada piłkę Wszołkowi, a ten z bliskiej odległości zdobywa bramkę, każda z drużyn ma swoje sytuacje do zdobycia bramek lecz one nie padają, Gdawiec broni groźne strzały, a zawodnicy Unii w tym meczu są mniej skuteczni niż zwykle. Do przerwy prowadzimy jedną bramką, po przerwie obraz meczu nie ulega zmianie, tracimy gola w 51 minucie po strzale z 17 metrów, obie drużyny dążą do zdobycia zwycięskiej bramki. Pozostaje niedosyt ponieważ to Unia miała w drugiej połowie doskonałe sytuacje do zdobycia gola, lecz ta sztuka nam się nieudała. Mecz kończy się remisem. W dalszym ciągu pozostajemy liderem rozgrywek, mamy jeden punkt przewagi nad naszym kolejnym rywalem jakim będzie spadkowicz z trzeciej ligi MKS Siemianowiczanka.
Relacja:https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/eef53342-0104-4adf-be78-4b7ad688d1d0